• Свеж
Марина женска широка ширина Обичен удобно фустанче од кожни станови црвени 8,5

Марина женска широка ширина Обичен удобно фустанче од кожни станови црвени 8,5

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Peerage Marina Women's Women Whide Side Sidde, обичен, удобно обезмастено тркалезно чевли е совршен за вашата следна професионална пригода. Оваа дама 0,5 "Ниски станови со потпетици со сјајна капа на пети има кожа горниот дел заедно со дополнителна амортизирана внука и затворен грб. Неговата надворешна плоча е изработена од трајни и лесни гумени материјали за максимална површинска зафат за да им дадете поддршка на нозете во текот на целиот ден . Испорака на сите производи. Во чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 часовна удобност, врсничка, нејасна и цветна) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Кожа. Гума ѓон. Подложен шалтер за грб. 0,5 "Ниско потпетица. Управена со перниче.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата