• Свеж
Девојка за нанамнено дете и сет на совпаѓање со лента за глава, големина 2Т-4Т

Девојка за нанамнено дете и сет на совпаѓање со лента за глава, големина 2Т-4Т

DEN 287.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој симпатичен мал сет е совршен за сончеви летни денови. Вклучува две резервоари, едно цветно со отпечаток од пеперутка и други печатени со шутница на полите. Две печатени шорцеви со еластична лента за половината 4piece Shorts Shorts Shorts.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата