• Свеж
Twister Lid Gallon Black

Twister Lid Gallon Black

DEN 159.84
Стока
Достапно е за нарачката

Капакот на Twister е одличен за лесен пристап и затегнување без прилог или замена за други капаци. Тие се вклопуваат на 3,5 до 7 галон парчиња и се направени од материјали за оценка на храна. Капаците на Twister се совршени за складирање на храна, материјали за кампување или за асортиман на коефициенти и краеви каде што е важен брз пристап без болка и резиденцијалноста. Лесен пристап и бесплатен капак. Направени од материјали за оценка на храна. Resealable.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата