• Свеж
Центар за моторни центри - центар за тркала се вклопува во Изберете: - Форд Ф150

Центар за моторни центри - центар за тркала се вклопува во Изберете: - Форд Ф150

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Hub Motorcraft Wheel изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме центар за тркала за буквално секој автомобил на патот денес. Центарот за тркала на моторните производи се достапни за употреба на патишта и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Motorcraft Hub-436 Hub на тркалото се вклопува во Изберете : 2018-2020 Ford F150 и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фиксен додаток за да проверите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата