• Свеж
Обединети ткајачи Бодрум Бромли потресена природна ткаена телинг на полиестер во Олефин Полиестер или тркач

Обединети ткајачи Бодрум Бромли потресена природна ткаена телинг на полиестер во Олефин Полиестер или тркач

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Faded Beauty Best го опишува овој извонреден килим. Овој килим опфаќа го дава избледениот дизајн само вистинската количина на пизаза што ви треба во декор на вашата соба. Машински изработени со поддршка од памук за издржливост и долготраен гламур и величественост. Дизајнер потресен изглед и чувство со убави мулти бои на природен крем и жолта боја. Машина ткаена од олефин/полиестер во тешка категорија за издржливост и лесна нега. Поддршка од памук од вкрстено. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата