• Свеж
Главни ленени печати единечен панел за завеси

Главни ленени печати единечен панел за завеси

DEN 407.84
Стока
Достапно е за нарачката

Создадете среќно место, додека елиминирате надвор од светлината со главните лесни печати вкупно панели за прозорецот за затемнување. Оваа модерна завеса со печатен текстурален мотив ќе ја изедначи транзицијата помеѓу вашиот дом и надворешниот свет и ќе го подобри постојниот мебел или декор. Одлично за спални соби, семејни простории и простории за медиуми, овие вредни завеси ќе помогнат да се блокира 100% од наметлива светлина, да се намали несаканиот шум и да ви помогне да заштедите енергија. Изберете панели во неутрална сива, жива мека аква или средно сина боја за да го зголемите пријатниот изглед во вашиот дом! Pockеката на шипката ја прави оваа драперија лесна за висина и стил, истовремено додавајќи приватност и функционалност на кој било прозорец. Главни ленени печати единечен панел за завеси по пакет, потребна е количина од два за ефект што се гледа на фотографијата. Технологијата на затемнување елиминира 100% од надворешната светлина, го намалува несаканиот шум и помага во заштеда на енергија. Современ текстурален мотив. 3 бои-патишта : неутрална, аква, сина. Достапно во должина од 63 ", 84" и 95 ". 100% полиестерска ткаенина е машина што се мие за лесна нега. Џеб на прачки за лесен стил, се вклопува до 1-1/2" завеса.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата