• Свеж
Ла Тере лето слама тота со метална рачка, веганска кожа и врвен патент, голема торба за одмор на чанти за рамо за жени

Ла Тере лето слама тота со метална рачка, веганска кожа и врвен патент, голема торба за одмор на чанти за рамо за жени

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Летната слама тота со рачка на рамото и дополнителна метална рачка, изработена од природна слама во боја и висококвалитетна веганска кожа. Врвно затворање на поштенски патенти. Димензија : 16 ”x 5,5” x 10 ”. Наредени. 2020 летен дизајн : Оваа модерна голема торба е изработена од природна слама во боја и висококвалитетна веганска кожа. Стилскиот дизајн го прави најдобриот избор за лето. Одликувајќи се со врвен патент кој може да ги задржи вашите вредности безбедни . Совршени за плажа : голем капацитет на 16 ”x 5,5” x 10 ”. Пространиот ентериер ви овозможува да земете сè што ви треба за плажа, како крпа на плажа, Suncream, очила за сонце, книги и многу повеќе! Удобни рачки на јаже : Мека рачката на јажето е дизајнирана за носење на тота како торба за рака или торба за рамо за продолжени времиња. Одлично за одмор, ден на плажа, базен, пикник или летен шопинг . Идеален избор за подароци : Доаѓа со 6 убави бои на макарон што одговараат на сите возрасни опсези, може да биде прилично додаток за себе, мамо, ќерки, ughterубовници и други жени ПРИЈАТЕЛИ . 100% задоволство : Ние нудиме 100% искуство-загарантирано шопинг искуство за нашите клиенти. Нашиот тим за услуги на клиенти со седиште во САД е подготвен да ви помогне со какви било прашања. Купете со доверба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата