• Свеж
Опуштено опуштено пакување со маички со кратки ракави за кратки ракави

Опуштено опуштено пакување со маички со кратки ракави за кратки ракави

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Земете длабок здив и восок сега восочете го и започнете го викендот во стил на поп култура со оваа кул маица за карате Кид. Одликувајќи се со графички принт на иконскиот кран со кран со текст на логото на филмот, овој класичен црн екипаж со краток ракав е направен во удобен памук. Без разлика дали е тешко вашиот тренинг или ќе го олесни ова, ќе ве подготви за што и да ви фрла денот. Моделот е 6’1 ”и носи со големина на M. Crewneck. Кратки ракави. Графички принт од предната страна. © Columbia Pictures Industries, Inc., сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Графичка маица за деца од карате.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата