• Свеж
Главни кактуси печатени панел за завеси

Главни кактуси печатени панел за завеси

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Belle Maison USA, Ltd. Кактусот е прекрасна печатена панел за Grommet кој е дизајниран да го осветли декор на која било просторија. Панелот се мери со должина од 52-инчи широк и 63-инчен. Упатства за нега : Машинско миење ладно. Нормален циклус. Измијте одделно. Користете благ сапун. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Користете топло железо доколку е потребно. Увезени. Направено во Кина. Содржината на ткаенината е 100% полиестер, а Громет е 100% железо. Овој панел за завеси е достапен во следниве бои : црна, сина, сива, зелена, роза и морска храна. Достапно е и во 52? x 84? И 52? x 95? Громатски панели. Може да се спари и со нашиот сет за завеси во кујната за кактуси : 2? x 26? x 36? +12?. Сите предмети се продаваат одделно. ? Убави печатени кактуси на Grommet панел? 52 "широка и 63" во должина? Ткаенината е 100% полиестер? Громот е 100% железо? Увезени. Направено во Кина ? Достапно во следниве бои : црна, сина, сива, зелена, роза и морска храна? Кактусите се исто така достапни во 52? x 84? И 52? x 95? Громатски панели? Панелите можат да се обесат сама по себе или да се спарат со нашиот комплет за кактуси во кујната : 2? x 26? x 36? +12? ? Панелите и нивоата се продаваат одделно? Упатства за нега : Машинско миење ладно. Нежен циклус. Измијте одделно. Користете благ сапун. Не бели. Tumble Dry Ship. Железо на ниска температура ако е потребно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата