• Свеж
Активна маица quакард машка и голема машка машка маица со кратки ракави, големини до 5xL

Активна маица quакард машка и голема машка машка маица со кратки ракави, големини до 5xL

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Ажурирањето на носењето на перформансите, само полесно се искачи со оваа активна маица со кратки ракави од Расел. Изработена во ткаенина за дишење за да се задржи удобно за време на вежбање или секојдневни активности, оваа машка мачка има дизајн на џакард и парови со вашите омилени шорцеви или џогири за целосен атлетски изглед. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детализирање на quакард. Активна маица за мажи од Расел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата