• Свеж
Чудо на нација Детска детска адаптивна ниска атлетска патика, големини 5-10

Чудо на нација Детска детска адаптивна ниска атлетска патика, големини 5-10

DEN 415.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте му на вашиот малечки најдобар почеток со овие неверојатни патики од Wonder Nation. Наменети да одговараат на обликот на природната нога на вашето дете, овие патики обезбедуваат неспоредлива удобност и поддршка. Плус, тие се супер слатки и имаат лесен дизајн со вклучен и преден дел од престојот. Идеален избор за вашата зафатена пчела. Затворање на чевли : Лизгање со предна лента и затворање на јамка. Материјали : Синтетички горниот дел и надворешната страна на Ева. Крајна употреба : Ad Pative обувки. Клучни карактеристики : Дизајн налик на разголена, промовира природно движење на стапалото, лесна и флексибилна вклопување, мрежна горна и постепена јака, табулатор за влечење на грбот. Чиста и грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата