• Свеж
Nuloom Nia Tile Fau Raubbit Machine Rug, за миење на површина, 2 '6 8', руменило

Nuloom Nia Tile Fau Raubbit Machine Rug, за миење на површина, 2 '6 8', руменило

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

За просторија украсена во современ стил, овој килим со крзно од зајаче додава софистициран допир со својата меки површина и луксузен дизајн. Овој килим е поканувајќи да се допре и може да се постави во подножјето на вашиот кревет или агол на читалната за да создаде удобен простор. Седнете, опуштете се и уживајте во изгледот на специјалниот кат што може да ги обезбеди модерните материјали. Nuloom Nia плочки Faux Rabbit машина за перење. Машината направена. Направено во Кина. Материјал : 100% полиестер. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна, бања.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата