• Свеж
Ајова Хокиис Оригинални удобни нозе палети за патики, среден

Ајова Хокиис Оригинални удобни нозе палети за патики, среден

DEN 344.64
Стока
Достапно е за нарачката

Повикувајќи ги сите алумни на Универзитетот во Ајова, студенти и обожаватели на Хоки! Без разлика дали се затегнувате надвор од стадионот Киник или гледате како да ги споделувате вашите чипови и да натопите со пријателите на Хокики, овие влечки сигурно ќе додадат забава и удобност на која било забава. Папучи го имаат официјално лиценцираното лого на Ајова Хокики од надворешната страна на секоја влечка. Големините се унисекс, направени да одговараат и на мажи и жени. Машки големини : Мал 3 до 4. Среден 4,5 до 6,5. Голем 7 до 9. X-Голем 9,5 до 11,5. Xx-large 12 до 14. женски големини : мали 4 до 5. средно 5,5 до 7,5. Голем 8 до 10. x-large 10,5 до 12,5. Xx-large од 13 до 15. Папучи на брендот Comfy Feet, лиценцирано од сè удобно. Официјално лиценцирани, ленти кои додаваат детали за завршна обработка, 100% полиестерски материјал, 1 инчен мемориски пена со нозе и не-лизгачки дното . официјално лиценцирани папучи од унисекс. Забава за момчиња, девојчиња, мажи и жени од сите возрасти! Оригинални папучи за удобни нозе, лиценцирано од сè што е удобно. Увезени. Забележете, ако сте на врвот на опсегот со големина, секогаш можете да се искачите на следната големина бидејќи нашите влечки се големи и меки и ќе ги усогласат и држат нозете. Разменуваме многу влечки до следната големина, тие се чувствуваат мали до многу луѓе . Машки големини : мали 3 до 4. Среден 4,5 до 6,5. Голем 7 до 9. X-Голем 9,5 до 11,5. XX-LARGE 12 до 14. Ако не сте сигурни за големина или претпочитате лабава вклопување, ве молиме изберете ја следната големина нагоре. Нашите папучи се исполнети полни со кадифен полнење и имаат тенденција да се чувствуваат привлечно кога прво се носат . женски големини : мали 4 до 5. Среден 5,5 до 7,5. Голем 8 до 10. x-large 10,5 до 12,5. XX-LARGE 13 до 15. Ако не сте сигурни за големина или претпочитате лабава вклопување, ве молиме изберете ја следната големина нагоре. Нашите папучи се исполнети полни со кадифен полнење и имаат тенденција да се чувствуваат прицврстени кога прво се носат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата