• Свеж
Лесни работи од лесна улица Лееза, женски отпорен на затнување, работа чевли

Лесни работи од лесна улица Лееза, женски отпорен на затнување, работа чевли

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Лесните дела "Лееза" работи за вас со својата силуета близнаци што гарантира дека ќе остане совршено на ногата во текот на вашиот напорен ден. Подготвената топлина ефикасно го намалува притисокот врз потпетицата и глуждот. Мека постава за трикоти ја обвива ногата во удобна удобност. Ортотичката влошка е изградена со поддржувач на лакот, анти-микробно и иновации што апсорбираат влијанија. Развиена на надворешна плоча што не се обележува, што е исклучително лесна, што го прави добро да се носи подолг временски период. 2 инчи пета. Ексклузивен систем за лесно движење за про-удобност. Подобрена поддршка за лак. Заоблена пети. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање на надворешната страна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата