• Свеж
Дното на пливањето за пливање на стебла, брои, пакувања

Дното на пливањето за пливање на стебла, брои, пакувања

DEN 260.16
Стока
Достапно е за нарачката

Ова е победа за пливање! Резултат на две пакувања на пливање стебла од Georgeорџ со основен цврст тон и забавен дизајн за печатење на новини. Овие шорцеви за пливање имаат удобна лента за истегнување и УВ заштита совршени за плажа или дружење покрај базенот. Постојат три џебови за да ги носат сите ваши најважни работи. Овие се направени исклучиво за. 100% полиестер микро Твил со 100% постава за полиестерска мрежа. Истегнете ја лентата за половината со влечење за вашата удобност. Две странични џебови. Заден џеб со затворање на велкро и јазиче за отворање на џебот. 6 "Должина. Новина за пливање кратко има брзо сушење и има UV50 заштита. Машината што се пее. Увезено. Бангладеш.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата