• Свеж
Нема граници за женски градник за маица

Нема граници за женски градник за маица

DEN 719.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овој градник за маица од без граници е совршен пикап со врвен фигура за секојдневно носење. Нежните чаши се невидливи под облеката, додека убавиот цветен чипка бенд го прави овој градник ништо друго освен основно. Меките еластични ленти се претвораат во тркач за да работат со која било облека. Исклучиво на. Материјал : 89% најлон/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : меки, лесно наредени чаши. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Поголеми димензии имаат крилја со мрежни мрежи за дополнителна поддршка. Затворање : Затворање на кука и очи. Ремени : ленти се претвораат во вкрстено враќање. Карактеристики : Бенд со цвеќиња од чипка. Chraенски градник за маици од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата