• Свеж
Лесни улични сандали со зачудувања

Лесни улични сандали со зачудувања

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Надградете го вашиот летен стил облечен во Amaze од Easy Street. Со удобен поштенски патент, овој стил има многу ленти за да го покрие стапалото на незгоден начин што е и тренд-десно и безбеден. Супер флексибилниот стапало на блокирана пета е многу удобно. 2,5 инчи потпетици. Отворен пети. Затворање на поштенски патенти. Лесна надворешна плоча.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата