• Свеж
Девон и Клер Julулиет сина цветна керамичка табела

Девон и Клер Julулиет сина цветна керамичка табела

DEN 1439.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ова елегантно огледало на wallидот обезбедува современо фокусно парче над вашата мантија или во фоајето. Заболените рабови на огледална рамка додаваат интересна димензија. Куки за висење овозможуваат лесна инсталација. Азиски инспирирани. Сино -бело. Азиска цветна керамичка база на акрилен пиедестал. Сенка од слонова коска од памук. Прекинувач на штекер. Користи „сијалица“ со големина, прекинувач со 3 пат, 100 W. Хардверот е спакуван во рамките на вметнувањата од стиропор . Димензија на сенка на ламбата : 12 "L x 12" W x 10 "H. Base Dimension : 8.75" L x 14 "W x 20,5" H. Cord : 60 ".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата