• Свеж
Легенди, Gamemill, Xbo Series X, XBO One, 856131008596

Легенди, Gamemill, Xbo Series X, XBO One, 856131008596

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Легендите на Nerf ве вметнуваат во футуристички, научен свет каде ќе дојдете лице-в-лице со легии на роботи непријатели и мајстори на Ultimate Boss. Вооружени со широк спектар на Nerf Blasters засновани на нивните икони, во реалниот свет, ќе ги спречите прекрасните непријатели, додека ќе бидете предизвикани да ги повлечете најимпресивните трикови со високи флизии низ серија уникатни и потопливи околини. Дали вашите NERF вештини се до предизвикот да станете крајна легенда на Nerf? Нерф легенди, Gamemill, Xbox Series, Xbox One, 856131008596 „Екстремни игри се среќаваат со Nerf“ поставени на локации надвор од овој свет, како што се Fortress Siege, Jungle Trouble, Ragnarok и Space Port Blastoff!. 15 автентични Nerf Blasters низ мега, ултра и елитни линии!. Плус надградба на бакшиш и кожи за да го прилагоди вашиот Blaster!. Соберете Dart Powerup, како што се магнетски притисок, магнетско влечење, пикадо на трагачи и замрзнување за да го промените бранот на битките!. Кампања со еден играч во која има 10 различни типови на непријателски роботи и 5 шефови во битки низ серија интензивни предизвици. Судски процеси, трик снимки, загатки и предизвици за навигација. 19 нивоа на единечни играчи w/ турнирски курсеви. 4 наспроти 4, 8 плеер бесплатно за сите со режими на мултиплеер преку Интернет. Користете го креаторот за прилагодени карактер за да го прилагодите вашиот аватар!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата