• Свеж
Вестон Дом Аурелија плоштад со влечење на тапациран тапациран од кралицата, сива

Вестон Дом Аурелија плоштад со влечење на тапациран тапациран од кралицата, сива

DEN 3999.84
Стока
Достапно е за нарачката

Вестон Дома ги поминува вашите ноќи во вкупно луксуз со овој плоштад со тапациран тапациран тапациран. Класично и случајно, ова прекрасно парче има перничена глава со мека, постелнина тапацир и деликатно копче што се врти во правоаголна силуета. Поплар дрво ја конструира сигурната рамка на оваа едноставна табла, осигурувајќи се дека трае во наредните години. Спарете ја оваа убавина со најразлични стилови на дизајн, од преодни до боемски до модерни. Колекцијата на Задебелување на домот Вестон, инфузија на современи елементи со смели нијанси, треперливи метални завршувања и еклектичен воздух, овој стил е за слободен духовен трендсетер. Вклучува само една (1) глава. Мека, беж ленена тапацир. Кадифен, тофутирање на копчињата. Еспресо завршени нозе. Се поврзува со метална рамка за кревет (не е вклучена). Висина на нозете : 4 во . направена со топола дрво, пена и постелнина. Рамка за кревети, пролет на кутии и душек не се вклучени. Потребно е собрание. Бродови во една (1) кутија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата