• Свеж
Француски тост млади момчиња патики, големини 11-4

Француски тост млади момчиња патики, големини 11-4

DEN 421.76
Стока
Достапно е за нарачката

Разновидно и кул - слем забивање за стилот и обувките на вашето момче. Овие чевли француски тост имаат затворање на чипка за безбедно, удобно вклопување и можат лесно да се носат за секојдневни активности и игра за викенд. Затворање на чипка. Низок врв.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата