• Свеж
Озарк патека машка река се лизга на сандала

Озарк патека машка река се лизга на сандала

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа машка песна од Озарк Траг Сандал има солиден добар изглед! Оваа спортска авантуристичка сандала има обликуван чорап за совршено вклопување и удобност. Во комбинација со обликуваната надворешна плоча, оваа сандала ќе обезбеди максимална зафат и поддршка. Горниот е конструиран со употреба на ленти за мрежни мрежи со дополнителна прилагодлива вкрстена лента за да се обезбеди вклопување. Покрај тоа, има поставени места за поддршка и внатре и надвор за удобност и поддршка. Озарк патека машка река се лизга на сандала. Обликувана ева чорап и мида за удобност и поддршка. Солиден LUG TPR во гума надлежни за влечење и поддршка . Тешки најлон ленти за мрестење за горниот дел. Прилагодливо top Strap за безбедно вклопување . поставени натписи внатре и надвор за удобност и поддршка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата