• Свеж
Време на одмор МРИ МАЛАР МАРГАРИТА

Време на одмор МРИ МАЛАР МАРГАРИТА

DEN 95.84
Стока
Достапно е за нарачката

Празничен и шарен, украсот на празникот Малиот Маргарита е забавен додаток на вашето празнично дрво. Исто така, лесна, така што може да се искористи и за додавање на свој личен допир на завиткан подарок. Закачете на вашето дрво или венец за рустикален одмор, дајте како подарок на пријател или член на семејство за свој украсен одмор, па дури и користете како ознаки за подароци. Орнаментот за време на празник Мариот Маргарита е направен од цврсто дрво и прикажува весела сцена за празници. Кога не се во употреба, завиткајте во ткиво хартија и чувајте ги безбедно во мала кутија или поделена корпа. Прославете го најубавото време во годината со подготвување на вашиот дом за Божиќни собири со нашата колекција на производи за време на празници. е вашиот извор за сè што барате да го искористите максимумот од вашите одмори. носи голем број на уникатни и посебни празнични предмети за сите ваши потреби за украсување. Не заборавајте да купувате во продавница или за повеќе ексклузивно време за време на одмор, координирајќи производи за да помогнете во завршувањето на вашиот празничен Божиќен декор. Enjoyе уживате да создадете посебно место за вашите пријатели и семејство да ги прослават празниците. Одморот за одмор на одмор Мери Мал маргарита украс, 4 ". Шарен украс од дрво парче за празничен рустикален изглед. Лесно виси со употреба на кука за украси (продадено одделно). Совршено за поставување на вашата елка, венец или венец. Подготвени за употреба за инстант Апел за одмор. Додава детали за празник во која било просторија или простор. Дизајнот на одмор носи навивање на сите. Совршено го надополнува декоратот на фармата. Може да се користи за да се додаде посебен допир на завитканите подароци. Грижа : Избришете со мека, сува крпа. Боја на производот : Мулти Собрани димензии на производот : 4 "x 0.25" x 4 ". Материјали за производи : 80% MDF, 19% хартија, 1% јута. Модел #IG170401-G.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата