• Свеж
Ревизијата на Лиза „Среќна жолта 14Б“ ја изедначи врамена уметност

Ревизијата на Лиза „Среќна жолта 14Б“ ја изедначи врамена уметност

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Истакнати бои : бела, сива, тен, жолта ревизија на Лиза ја сака уметноста на декорацијата, а таа користи маслени бои, акрилици и пенкало и мастило за да создаде убави уметнички дела. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.Уметник : Lisa Audits Ubject : Animals Tyle : Modern & Modernional Product Тип : Сребрена рамка, бела матка, акрилик Ова подготвено за виси, Matted Rramed Art Picthere има мачка и жолти цвеќиња насликани над бела позадина. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност во музејот. Препечаток од 11x11 giclee под акрилик во сребрена рамка од 19,5х19,5. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што Сигурно ќе го надополни секој стил. Ревизијата на Лиза „Среќна жолта 14Б“ ја изедначи врамената уметност. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. Овој висококвалитетен принт е затрупан со употреба на античко бело матка и доаѓа во црна рамка. Лиза живее во Канада со своите две тинејџерски ќерки, а таа создава голем дел од своите уметнички дела во пространа студио во нејзиниот дом. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата