• Свеж
Персонализиран семеен накит за накит на мајката, мајчински роденнн, роден во 10K и 14K жолто и бело злато

Персонализиран семеен накит за накит на мајката, мајчински роденнн, роден во 10K и 14K жолто и бело злато

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Прстенот на родител на мајката на мајката е зачудувачко парче накит што ќе изрази траен loveубов и благодарност за вашата мајка. Изработени со шест накит во дипломирани големини рамномерно поставени помеѓу поставките на Prong, овој прекрасен опсег прикажува движење на флуид со елеганција и благодат. Со овој персонализиран прстен за раѓање, можете да изберете оригинални или синтетички скапоцени камења кои одговараат на датумите на раѓање на членовите на вашето семејство. Бендот е достапен или во 10к или 14к жолто или бело злато. Претставете го ова парче во специјални прилики, како што е роденден или Денот на мајката. Прилагодениот прстен за родилни камења е единствен начин да ги искажете своите чувства. Персонализирана лична лоза на родител на мајката : Достапно во 10к или 14к жолто или бело злато. Прилагодете со оригинални или синтетички скапоцени камења. Персонализиран прстен за раѓање со две области на текст и три до шест камења со ваш избор на бои на родилницата. Координирајте ја персонализацијата на овој прстен со вашите браќа и сестри. Претставува естетски избалансиран и привлечен аранжман на скапоцени камења. Прави прекрасен подарок за мајката која има сè. Ја демонстрира вашата единствена врска како семејство. Издржлив и направен да трае со години. Облекува обични облеки и ги става завршните допири на формалната облека.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата