• Свеж
Речиси Природно 36 Кадрава Бршлен Вештачки Виси Растение

Речиси Природно 36 Кадрава Бршлен Вештачки Виси Растение

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Обилните количини на мали зелени лисја се истураат надолу на различни должини со оваа вештачка висечка грмушка од кадрава бршлен од 36 инчи. За поцелосно украсно парче, ставете го вклучениот сет од три заедно во висечка корпа и оставете ги убаво да ги надополнат сите слики или огледала на ѕидот на вашата дневна соба кога ќе се закачат покрај нив. Спецификации : . Висина : 36 Во. Ширина : 5 Во. Длабочина : 3 Во. Големина На Тенџере : Н/А . 6.75 х 6.75 х 6.75 Сосема Ново. Боја : Зелена. Домашни декори кои траат цел живот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата