• Свеж
Jewelersclub црни дијамантски обетки Womenените-1 2-каратно црни дијаманти Стерлинг сребрени обрач обетки-обетки на хипоалергичен обрач-дијамантски обрачи за дијаманти-об?

Jewelersclub црни дијамантски обетки Womenените-1 2-каратно црни дијаманти Стерлинг сребрени обрач обетки-обетки на хипоалергичен

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Обетките за црни дијаманти за црни дијаманти на накит : . Запишани со црни дијаманти од 0,50 CTTW, овие вистински обетки од дијаманти ставаат сјајно ново спин на црни обетки за обрач што го воздигнува секој ансамбл - ден или ноќ . Дајте им на овие харизматични карики за дијаманти како присутен ангажман, подарок за Денот на мајката, дипломирањето на дипломирањето или само затоа што!. Обетките со црни дијаманти за накит на накит, мерат 22,14мм x 3,43мм за зачудувачко, но вкусно влијание. На Jewersers Club, ние ги изработивме нашите дијамантски обрачи со силен, издржлив затворач за заклучување за да се осигураме дека тие остануваат ставени . Квалитетот ја исполнува уметноста. Прекрасен, еден-на-еден вид избор за подароци за жени, подароци за роденден за мама или баба подароци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата