• Свеж
Ѓердан од ланец на јаже на американски челик од не'рѓосувачки челик, 20 “

Ѓердан од ланец на јаже на американски челик од не'рѓосувачки челик, 20 “

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Ѓердан од американскиот челик од не'рѓосувачки челик е суптилен дизајн и совршено одговара за вашата колекција. Класичниот дизајн на ланец на јаже ја исполнува модерноста, бидејќи ѓердан од 3 мм се одмори удобно од вратот. Нашиот истакнат ланец од не'рѓосувачки челик е совршен за секој окусон и одлично за безгрижно носење со безбеден затворач на јастог од јастог. Додадете го исклучителниот американски ланец на јаже од не'рѓосувачки челик од челик во вашата гардероба денес. Тип на накит : ланец, ѓердан метал : Не'рѓосувачки челик Стил : Боја на ланецот на јаже : Сребрена ланец Должина : 20 ”Ширина на ланецот : 3 мм ланец затворач : канџи од јастог.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата