• Свеж
Вивитар едноставно се релаксира во навлажнувач на дифузер за есенцијално масло од арома со LED светла што менуваат LED светла

Вивитар едноставно се релаксира во навлажнувач на дифузер за есенцијално масло од арома со LED светла што менуваат LED светла

DEN 383.84
Стока
Достапно е за нарачката

Овозможува релаксирачка ароматерапија кога се додаваат масла. Овластувач за да ја смири иритацијата на сувата кожа и синусот, ладно поставување на магла. Подобрување на расположението LED светло и дизајн за заштеда на простор. 3,4 мл капацитет до 6 часа релаксирачка терапија со арома. Арома есенцијална дифузер што се релаксира ароматерафија. Здрава животна средина Подобрување на расположението LED светло. До 6 часа капацитет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата