• Свеж
Едноставност вакууми спортски преносен канистер вакуум чистач

Едноставност вакууми спортски преносен канистер вакуум чистач

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Имајте моќ, ќе патувате со оваа преносна правосмукалка! Спортот доаѓа со мирис што апсорбира филтер за јаглен и електростатска торба со близнаци и лента за рамо. Алатки за редовна големина, две брадавици и комбинирана алатка за подот прават чистење голи подови, мебел, скали и возила брзо и лесно. Свртете ја машината наоколу и користете ја пристаништето за вентилатор за да надувате душеци или балони со помош на корисен комплет за микро алатки! Алатката Sport Clone има вртежен врат и прекинувач за да се оди од чистење на голи подови до килими. Спортот вклучува : 55-инчен крцкаво црево, две пластични брада од 18,5 инчи, 5-инчен алатка за пукнатини, најлонска четка за прашина од влакната, искривена најлон-тапацир четка, адаптер за агол од 90 степени, алатка за подот од 10,5 инчи Со чистење на странично и раб, метална основна плоча, најлонски влакна и сите страни, и прекинувач за килим/голи под, држач за алатки што придава алатки на канистерското тело и комплет за микро-алатка за бонус е вклучен со адаптер, флексибилен, флексибилен црево и мини алатки. Долг кабел - Големината е важна. Како звучи 25 стапки?. Порта за вентилатор - Прикачете го цревото на издувните гасови за инстант вентилатор и надувување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата