• Свеж
Madden NYC мало девојче и голема девојка мода од каубојска чизма, големини 13-5

Madden NYC мало девојче и голема девојка мода од каубојска чизма, големини 13-5

DEN 720.00
Стока
Достапно е за нарачката

Знаеме што сака каубојка! Овие чизми за девојчиња со кравјови се одликуваат со детали и исечени детали на вратилото што ќе го привлечат окото на сите. Внатре во ZIP за лесно вклучување и исклучување. Тие ќе сакаат да го лулаат овој пар со сите нивни фармерки или фустани! Внатре во патент за лесно вклучување и исклучување. Детали за везови. Подложен чорап за крајна удобност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата