• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Стоун Starвезда 3“ платно уметност од LightboxJournal

Трговска марка ликовна уметност „Стоун Starвезда 3“ платно уметност од LightboxJournal

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Уметник : Lightboxjournals Ubject : Animals Tyle : Наутички прооден вид : Галерија обвиткано платно Арт. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Lightboxjournal 'Stone Star 3' Canvas Art.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата