• Свеж
Loveубов и спорт на сите родови руно екипаж џемпер

Loveубов и спорт на сите родови руно екипаж џемпер

DEN 255.84
Стока
Достапно е за нарачката

Удобност правила Врховно со trimубов со ребрести трим : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : преголем. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Држете долги ракави на рамо со манжетни со ребрести. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер мек; ребрести полите; Тонална гума за лого. Кора. Стап. Loveубов. Нашите ознаки за виси се исто така забавни налепници!. Loveубов и спорт на сите родови стил : За него, за неа, за нив - за сите . Унисекс екипажот џемпер од Loveубов и спорт. Loveубов и спорт. Фитнес, запознајте ја модата. Воведување на активна облека со високи перформанси, пливање и додатоци исто толку светли и смели како луѓето што го карпаат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата