• Свеж
Airенски женски двојни патики со двојни пакувања

Airенски женски двојни патики со двојни пакувања

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Класични клоци од Airwalk! Патики со двојни чевли со близнаци се оние обични, удобни чевли што ќе ги носите на рег. Одликувајќи се со лесен стил на лизгање, овие разноврсни чевли одат со сè и сè, од тексас шорцеви и каприс до здолништа, тие можат да го сторат сето тоа во стил. Затворање на чевли : Лизгање за лесно вклучување и исклучување. Материјали : кожа, ПУ и памук горен; гумена надворешна плоча. Крајна употреба : Обична силуета за секојдневно носење. Карактеристики : Пукана нога за тотална удобност. Чиста и грижа : Самото место. Земја на потекло : Увезен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата