• Свеж
Кањонски клуб момчиња џогери и товари џогери, 2-пакувања, големини со 4-16

Кањонски клуб момчиња џогери и товари џогери, 2-пакувања, големини со 4-16

DEN 272.00
Стока
Достапно е за нарачката

Двојно двојно неговиот стил и удобност со кул џогерите на Кањон Клуб со два пакувања. Изберете од Cargos или Twill за секојдневен стил. Лесен дизајн за повлекување и мекото чувство се сигурни дека овие панталони ги прават неговите нови омилени. 2-пакет вклучува : 2 пара џогери. Повлечете еластична лента за половината. Еластични манжетни. Товарни џебови. 100% памук. Машина за перење. Увезени. 2-пакети џогери за момчиња од Кањон Клуб.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата