• Свеж
Колекција на списанија женски Шани Тру удобност пена од клин пета Еспадрил сандали

Колекција на списанија женски Шани Тру удобност пена од клин пета Еспадрил сандали

DEN 480.00
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете ги вашите ансамбли со колекцијата Шани од страна на Gournee. Рабни платно на платно и детали за плетенка на Еспадрил додаваат текстуриран изглед на плажа на оваа сандала. Подножјето од 4 мм TRU Comfort Foam додава поддршка и клин -потпетица ви дава малку лифт. Во колекцијата Journee, нашите стилови на сандали ќе бидат совршени за секоја пригода. Без разлика дали тоа е формален, деловен или обичен фустан, овие сандали ќе бидат совршен натпревар. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : платно. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата