• Свеж
килим на областа Нулум Мекер Трелис, 9 '10 14', сиво

килим на областа Нулум Мекер Трелис, 9 '10 14', сиво

DEN 1024.00
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот декор со софистицирана едноставност на овој килим на геометриска област. Елегантната шема на Трелис на сива позадина обезбедува допир на модерноста, без напор надополнувајќи го секој стил на ентериер. Направен од траен синтетички материјал, килимот обезбедува еластичност и долговечност. Неговиот разноврсен дизајн го прави совршено одговара и за современи и за традиционални поставки. Со различни големини на располагање, тоа обезбедува прилагодено решение за потребите на вашиот ентериер, позајмувајќи воздух на рафинирана елеганција на вашиот простор за живеење. unулм Мекер Трелис област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% јута. Поставување : Само во затворен простор. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата