• Свеж
Micr Toner Secure Sty

Micr Toner Secure Sty

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Troy 0281500001 MICR TONER SECUREFORMULLED според светските банкарски стандарди. Спречете проверка на нарушување и промена со висококвалитетен MICR Toner Secure. Содржи скриен агент за црвена безбедност. Доколку се обиде хемиска промена, ќе се појави црвена дамка. Типови на уреди : ласерски печатач; Боја (и) : црна; Подигнување на страница : 2.300; Тип на снабдување : MICR TONER SECED.GLOBAL Тип на производ : Печатење и слики за слики MICR TONERDEVICE Типови : Ласерско печатење (и) : Black Page-Yield : 2.300 Supply Тип : MICR Toner Secure Market Индикатор (број на кертриџ) : 05 AOEM/Компатибилен : Oem Rean Proburance : Noreplacement За : CE505afor Употреба со : HP Laserjet P2030, P2035, P2035 N, P2050, P2055, P2055 D, P2055 DN, P2055 XCOMCOMPLAING Стандардите : ISO 9001 овластена сертифициранаПро-кон-консумира рециклирана содржина на содржина Процент : 0%Пост-конзумирач на рециклирана содржина на рециклирана содржина на содржина : Процент на содржина на тотална пресметана содржина : Процент на содржина на тотална пресметана содржина : Процент на содржина на тотална пресметана содржина : Процент на содржина од ISO 9001 0%производители ја ограничија едногодишната гаранција. Црна. Модел # : 02-81500-001. Единечен кертриџ. Приближен принос на страница по кертриџ : 2300. Компатибилен со MICR MODIFIED : HP Laserjet P2035, P2055 серија. Мора да има микро модифициран печатач . безбедно печатење чувствителни документи како што се проверки и финансиски ваучери со технологија Troy Micr.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата