• Свеж
Конуир ® jumbo ролери за патувања за патувања

Конуир ® jumbo ролери за патувања за патувања

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Conair TS7 X Jumbo Roller Travel Hairsetter Овој Conair® Jumbo Roller Travel Hairsetter е висококвалитетен стајлинг за стилизирање на косата и фен за колекции за здравствени и лични нега и лична нега за стилизирање на коса и фен. Conair® Jumbo Roller Travel Hairsetter.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата