• Свеж
Цветен Стип на Thumbrintz со Jacobean килим, 22,5 37

Цветен Стип на Thumbrintz со Jacobean килим, 22,5 37

DEN 619.20
Стока
Достапно е за нарачката

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања. Thumbrintz Floral Stipe со Jacobean Rug, 22,5 "x 37" : Убава уметност од MWW Design Studio создава ботанички тематски дизајн во пролетни зеленили и светли мидини за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата