• Свеж
Насмевка Уметност Дизајн Денес Е Нов Почеток Цитат Платно Печати Мотивациски Ѕид Уметност Велејќи Дома Декор Уметнички Дела Спална Соба Дневна Соба Подготвени Да

Насмевка Уметност Дизајн Денес Е Нов Почеток Цитат Платно Печати Мотивациски Ѕид Уметност Велејќи Дома Декор Уметнички Дела

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Нов Почеток За Денес Позитивна Изрека. Мотивациски Цитат И Инспиративен Ѕид Декор Уметност На Canvassmile Уметност Дизајн Производи се направени во И испратени Од КАЛИФОРНИЈА САД. Бидете свесни за фалсификувани продавачи со инфериорни производи. Нашите производи никогаш нема да бидат испорачани Од Кина или во странство. Направени По Нарачка : сите наши предмети Направени по нарачка. Затоа, ве молиме проверете двапати за да бидете сигурни дека големината на вашата нарачка е точна пред одјавувањето. Подготвени Да Висат : сите големини доаѓаат испружени на 0,75 " дебела дрвена лента за носилки, освен 30"x40" и 40"x30" големини. 30" x40"и 40" x30 " големини доаѓаат испружени на 1,5" дебела дрвена лента за носилки ако е наведено "Подготвено да висат" до големината во опцијата големина. Ако е наведено "ЗАВИТКАНО" во опцијата големина, тоа значи дека големината доаѓа завиткана во цевка за испорака и не е подготвена за закачување. Завиткано (Само за 30" х 40" и 40" х 30" големини) доаѓа завиткано во цевка. Не сум подготвен да висам. Границите за пресликување ќе бидат додадени на вистинската слика. Ќе го добиете платното поголемо од вистинската големина што е наведено во опцијата големина поради пресликувањето. Завитканото платно ќе биде 34" х 44" или 44" х 34" вклучувајќи ги и границите на пресликување (2" за секој раб). Кога ќе го истегнете платното, ви предлагаме да користите до 1,5" дебели (Длабочина) и 30" x 40" или 40" x 30" (Висина x Ширина) носилки за најдобар резултат. Платно Огледувана Граница : Сите производи имаат Огледални Рабови. Сликата не се обвиткува околу решетките за носилки. Можеме да ја задржиме целата слика на предниот дел на платното. Крајниот резултат е трим, современ изглед кој ја одржува вашата оригинална слика во целосен поглед. Дел од вашата слика ќе се огледува или ќе се рефлектира на страните. Забелешка : Поради различната калибрација на секој монитор, вистинските ѕидни уметнички бои може да бидат малку поинакви од сликата на производот. Висококвалитетните платна се печатат и рачно се протегаат (завиткани) од професионалци НАПРАВЕНИ ПО НАРАЧКА. Сите наши предмети %100 рачно изработени ОД НАСМЕВКА УМЕТНОСТ ДИЗАЈН и направени во САД. Најдобра декорација на домот, врамена идеја за ѕидна уметност со нашиот различен избор на платнени уметности на гикли, како што се слика, уметнички дела, фотографија, сликарство, апстрактни или дигитални уметности отпечатени на висококвалитетно платно од мали до големи опции.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата