• Свеж
33а Расел Вилсон Џастин Симонс Јавонте Вилијамс Обичај Фудбалски Дрес Џери Џуди Бредли Чаб Кортланд Сатон Патрик Суртин ВТОРИ Тим Патрик Елвеј

33а Расел Вилсон Џастин Симонс Јавонте Вилијамс Обичај Фудбалски Дрес Џери Џуди Бредли Чаб Кортланд Сатон Патрик Суртин ВТОРИ

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

(1) Машинско Перење. (2)Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви. (3) 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенина што Дише. (3) ракави или кратки ракави дише, брзо сува. (4) одговара точно на големината, само земете ја вашата нормална големина. Ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина. (5)Идеален За дрес партија, Ноќта на Вештерките, 90-тите костим партија, хипхоп партија, ретро партија, било каков вид на обука, божиќ подарок и секојдневниот живот. (6) Достапни Бои : како што се гледа Во Слики. Достапни Големини : S-XXXL. (7)тежината на секоја облека е 0,3-0,5 кг, а големината на пакувањето е 40 см * 60 см * 5 см. (8) услуга За Мед : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни порака за прв пат. Ветуваме дека ќе одговориме во рок од 24 часа. Спецификации И Спецификации-Одговараат За : Мажи-Применлива Сцена : Возење Велосипед,Трчање,Фитнес и така натаму-ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење-поради различни монитори И услови на осветлување, боите може да бидат малку поинакви од наведените фотографии спортска ткаенина Што Дише,- Брзо апсорбира пот брзо испарува пот и носи удобна и стилска-убава ткаенина,брзо и суво дише -100% Полиестер Одлична ткаенина-карактеристики на Ткаенина : дише И Брзо Сушење-Бројот И имињата се Зашиени На Дресот-Бројот И Имињата Се Отсечени од ткаенина од дињи и зашиени на дресот-одговара точно на големината,само земете ја вашата нормална Големина,ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина-кога ќе наидете на каков било проблем,можете да контактирате со нас, ние сме среќни да го решиме за вас-со цел да ве натераме да ја добиете најдобрата нарачка, внимателно ќе провериме и брзо ќе се спакуваме пред породувањето И Ќе Ви Го Испратиме Пакетот. Ве молиме бидете трпеливи Двојно Зашиени И Вез Лого, Букви И Броеви.Машинско Перење. Одговара точно на големината, само земете ја вашата нормална големина. Ако сакате лабаво чувство,земете една поголема големина. 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенина што Дише.Тежината на секоја облека е 0,3-0,5 кг, а големината на пакувањето е 40 см * 60 см * 5 см. ракави или кратки ракави дишат, брзо се сушат.Достапни Бои : Балк И Бела И така натаму. Достапни Големини : S-XXXL. договор за џерси партија, Ноќта на Вештерките, 90-тите костим партија, хипхоп партија, ретро партија, секаков вид на обука, божиќ подарок и секојдневниот живот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата