• Свеж
Топлајн Вл Ц140

Топлајн Вл Ц140

DEN 1119.20
Стока
Достапно е за нарачката

Центар Капа : Притисни Преку Затворени 5.156 Дијаметар; 3.50 Висина; Хром Карактеристики Затворен Тип. Компатибилност На Серијата тркала-Лесен Камион и ТЕРЕНЕЦ. Шема на завртки-8 х 6.50 инчи. Дијаметар-5.1 во. Тип На Инсталација-Притискање. Стил-Затворен. Висина-3-1/2 во. Заврши - Хромирани. Боја-Сребро. - ШКУ : КСАО133926.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата