• Свеж
Црн НОСОРОГ Фрли АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ 6Х120 5. Д-ПЕСОК-БЛК, 1680АРС-00078Д78

Црн НОСОРОГ Фрли АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ 6Х120 5. Д-ПЕСОК-БЛК, 1680АРС-00078Д78

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн НОСОРОГ Фрли АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ 16Х8 6Х120/5,5 Д-ПЕСОК-БЛК-10ММ, 1680АРС-00078Д78. 1680АРС-00078Д78. 6Х120/5.5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата