• Свеж
Машка Антигва Хедер Црна Северна Ајова Пантерс Курс Јакна Со Целосен Патент

Машка Антигва Хедер Црна Северна Ајова Пантерс Курс Јакна Со Целосен Патент

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Останете топло во текот на денот на играта со Овој Курс За Пантери Во Северна Ајова Јакна Со Целосен Патент Од Антигва. Јакната користи два џебови за раце со патент и џеб за градите со патент, така што вашите скапоцености можат да останат безбедни додека навивате за вашиот тим до победата. На јакната има и извезена графика На Северна Ајова пантерс на левиот граден кош, така што никогаш нема да морате да го жртвувате вашиот тимски дух кога ќе се облечете за топлина. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Полн Патент. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Полиестер. Долг ракав. Увезени. Цврст ткаен џеб за градите со патент. Бренд : Антигва. Целосно затворање со патент. Везена графика. Отворете го долниот раб и манжетната. На рачни џебови со патент со цвест.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата