• Свеж
Б91хз 4 јули Маица Облека Дете Деца Момчиња Лето Постави Денот На Независноста Елек Блузи Разгорени Шорцеви Панталони Постави Секојдневен Облека Облека Црвена, Гол?

Б91хз 4 јули Маица Облека Дете Деца Момчиња Лето Постави Денот На Независноста Елек Блузи Разгорени Шорцеви Панталони Постави

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

4 јули Маица Облека Дете Деца Момчиња Лето Постави Денот На Независноста Елек Блузи Разгорени Шорцеви Панталони Постави Секојдневен Ви Благодариме и убав ден!. Пакетот вклучува : 1 парчиња Врвови+1 парчиња шорцеви. Главна Боја : Сликата Покажува. Материјал : Мешавина Од Полиестер. Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Ви благодариме за разбирањето!. . Материјал : симпатична облека за бебиња, изработена од памук и полиестер, удобна и мека облека за момчиња од инфлант. Пријателски за кожата за вашето бебе секојдневно носење или спортска облека. Супер симпатична секојдневна облека за бебиња. Модни И стилски Бебешки Летни тимови. Стил : црвени, Бели и Сини дизајни и теми На Американското знаме ќе го натераат вашето малечко да се чувствува гордо што Е Американец овој 4-ти јули! Совршен за денот На Независноста скара или огномет шоу! Редица Ѕвездата Испреплетени Банер!. Што Сакаат Децата : Забавни Отпечатоци И Сезонски Теми! Сезонски теми и забавни отпечатоци потопете ги децата во магијата на сезоната. Малку стил оди долг пат за да ги возбуди децата да ја носат облеката!. Подарок : Прави совршен подарок за одмор, роденденски подарок или "само затоа што" за вашата мала љубов. Уникатно Бебе : Посветено на квалитетот и на ваше задоволство, имаме облека за секој празник!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата