• Свеж
Invicta Објект Д Уметност Автоматски Црвен Скелет Бирање Дами Види 26361

Invicta Објект Д Уметност Автоматски Црвен Скелет Бирање Дами Види 26361

DEN 1090.88
Стока
Достапно е за нарачката

Црвено скелетно бирање подобрено со прозрачни раце во алфа стил со сребрен тон. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Автоматско движење. 30 метри / 100 стапки водоотпорност. Фиксна Флејта рамка. Пламен Фузија кристал. Транспарентен случај. Преклопете Преку затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 34 мм х 12,5 мм. Бенд 18 мм х 7,75 инчи. Invicta 26361 Објект Д Уметност Часовник. Часовници. Калибар 2650 (Никел). Објект Д Уметност. Женски, Возрасни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата