• Свеж
МА КОЦКА СЕТ НА 6

МА КОЦКА СЕТ НА 6

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опсегот На Кујнски решенија За складирање Висто Макс Оставата, Чајната Кујна Е крајниот придружник на кујната, дизајниран за стил и инженеринг за перформанси. Елегантно, ефикасно и редење во просторот, складирањето на кујната Висто е иновативен систем за складирање на работната површина, оставата, чајната кујна, фрижидерот и замрзнувачот. Од првично, чувајте, загрејте и послужете за да уживате Во Магацинот И Продавницата На Висто како решение што ќе сакате да го покажете. Направено од Тритан Кополиестер безбеден За храна, кој обезбедува долготрајна јасност слична на стакло и неверојатна издржливост со години на перформанси отпорни на кршење. Во различни големини и комплети за секоја апликација. Бпа Бесплатно И е во согласност со глобалните стандарди за системи за складирање храна. Капаците се заменливи. Соберете други парчиња од достапните големини на сортата (други големини што се продаваат одделно). Овој сет вклучува : 6 Стандардни Парчиња Коцки-4 од 1,15 Л( 1,21 КТ), 2 од 2,6 Л (2,75 КТ). Тритан Кополиестер безбеден За храна обезбедува јасност слична на стакло и неверојатно издржлива со години на перформанси отпорни на кршење. Сега со иновативни брави за отклучување и вентилација и Херметички и отпорни на истекување капаци-заптивката базирана на силикон ја одржува храната свежа и просторите за складирање чисти. Неспоредлива разноврсност-од подготовка на работната површина до складирање на оставата, чајната кујна, фрижидер, замрзнувач, микробранова печка, сервирање на масата и, конечно, Дури и машината За миење садови Удобна јасна видливост на содржината од сите страни и горниот (прозорец на капакот). Отпорен на дамки и кристално јасен. Систем за редење-целиот Висто МАКС е нареден за комплетен систем за решенија за складирање. Капаците на висто МАКС се заменливи. Бпа Бесплатно-во согласност со стандардите НА ФДА за систем за складирање храна. Комплетот вклучува вкупно 12 парчиња (6 контејнери плус заменливи капаци) : Количина од 4 (големина од 1,15 Литри), Количина од 2 (големина од 2,60 Литри), ПЛУС 6 заменливи капаци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата