• Свеж
Acdelco Професионални 4k Стандард V-Ребрести Серпентина Појас Одговара изберете: 2001-HONDA CIVIC, 2001-CHEVROLET SILVERADO

Acdelco Професионални 4k Стандард V-Ребрести Серпентина Појас Одговара изберете: 2001-HONDA CIVIC, 2001-CHEVROLET SILVERADO

DEN 447.20
Стока
Достапно е за нарачката

Acdelco Professional, премиум резервни V - Ребрести Напредни Технолошки Ремени служат како заменски ремени за системи за погон на дополнителен ремен (ABDS) и други апликации за серпентински појас. Тие се дизајнирани со користење на напредна технологија на производство и премиум гумена конструкција НА ЕПДМ за да им обезбедат на клиентите супериорни системи за погон на ремени за додатоци (АБДС) и перформанси на новиот тип на возило. Овие премиум резервни замена v-ребрести напредни технолошки ремени се произведени за да ги исполнат вашите очекувања за вклопување, форма и функција. Серпентина Појас Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2001-2005 ХОНДА ГРАЃАНСКИ 4 Цил 1,7 Л 2001-2007 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 8 Цил 8,1 Л 1990-1996 НИСАН 300ЗХ 6 Цил 3 Л 2001-2007 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 8,1 Л 2001-2006 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 8 Цил 8,1 Л 2002-2006 шевролет ЛАВИНА 8 Цил 8.1 Л 2001-2006 ГМЦ НОВА СИЕРА 8 Цил 8.1 Л 2001-2006 ГМЦ ЈУКОН ХЛ 8 Цил 8.1 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за ДА ПРОВЕРИТЕ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата