• Свеж
Павилјон TG01 - 2176z Игри Десктоп , Wifi, USB 3.2, HDMI, Победа Про) Со Мајкрософт Личен Центар

Павилјон TG01 - 2176z Игри Десктоп , Wifi, USB 3.2, HDMI, Победа Про) Со Мајкрософт Личен Центар

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP Павилјон TG01-2176z Form/Стил : Десктоп Процесор : 5-Ти Генерал AMD Ryzen 7 5700 G 3.8 GHz Процесор (до 4.6 GHz, 16mb Кеш, 8-Јадра, 16-Теми, )Меморија : 64 GB DDR4 DIMMGraphics : Ge Force RTX 3060 12 GB GDDR6 Посветена Графика, складирање : 1tb Sata SSD (диск со цврста состојба) + 3tb Hdd (Хард Диск)оперативен систем : Windows 10 Pro-64display : без Поврзување на екранот : 802.11 Ac Wifi, BLUETOOTH 5.1, Ethernet Lan (Rj-45)ПОРТИ/СЛОТОВИ : , 4 Usb 3.2 Gen1, 4 USB 2.0, 1 HDMI, 3 Дисплеј Порта (Dp), usb 3.2 Тип-C GEN2, sdxc читач, без оптички Диск, слушалки/микрофон комбо Jackinput/Излез : НЕМА ВЕБ КАМЕРА, црна Жична Тастатура, батерија : 400w Напојување, ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ ЛАДЕЊЕ НА ВОЗДУХОТ Процесорот Кулер, Боја : Сенка Црна тежина : 14lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ГАРАНЦИЈА ОД мајклелектроник2 (професионално надграден од мајклелектроник2) Мајкрософт 365 Лична 1 година претплата ЗА 1 КОРИСНИЧКИ модел : Qq2-01024model Број : Mc36512-Месечна Претплата Канцелариски Апликации 1tb Onedrive amd RYZEN 7 5700 G 8-Јадрен Процесор. Ge Force RTX 3060 Графика. 1 TB SATA SSD + 3 TB HDD. 64 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Виндоус 10 Про 64бит.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата